Život na 4 kolech nás učaroval

Natolik, že jsme se rozhodli umožnit odhalit kouzlo vanlifu i lidem bez dodávek.

Milujeme přírodu, cestování a dlouhé roky je naší vášní udržitelnost. Víme, že tyhle tři věci spolu dohromady skvěle fungují a jak nakažlivé umí být. A to už byl jen malý a logický krok ke GAIA CAMPERS.

Výsledkem jsou obytné dodávky, které nejen že mají duši, jsou stavěné s láskou a tím největším respektem k přírodě, ale hlavně jsou jedinečnou možností, jak tyhle vášně sdílet a nabídnout možnost plnit si své sny i ostatním.

Naší největší snahou je nabídnout dodávky, které se nejen že stanou opravdovým domovem na cestách, ale také nabídnou pohodlí, kompletní vybavení a jejich provoz je v co největším souladu s přírodou.

Věříme, že všechny zkušenosti a udržitelné hodnoty, jejichž jsme dlouholetým průkopníkem, a to celé promítnuté do celé myšlenky GAIA CAMPERS, udělají z vašich dovolených, výletů nebo pracovních cest jedinečné zážitky.

Dodávky jsou nejen stavěné s co největším ohledem na přírodu, kdy jsme vybírali přírodní materiály, přírodní oleje a lazury, ale zároveň jsou také postaveny tak, aby jejich provoz byl co nejohleduplnější k přírodě a také dával co největší možnou svobodu. Každá dodávka má na střeše solární panely, díky nimž je energeticky téměř samostatná, má kompostovací toaletu Trobolo, vybavení je z udržitelných materiálů (biobavlna, vlna z ohleduplných chovů), úklidové a čistící prostředky jsou ekologické a v přírodě 100% rozložitelné a samotné dodávky splňují emisní limity EURO 6+.

Z našich zkušeností dobře víme, že i když je cestování dodávkou ta nejlepší volba dovolené, zpravidla bývá začátek i konec výpůjčky velmi náročnou součástí. A přesně tak jsme to nechtěli. U našich dodávek máte možnost půjčit si je plně vybavené do posledního detailu, stačí vám tak jen zabalit si osobní věci, stavit se cestou na nákup a můžete si užít tu nejlepší dovolenou už jen podle vašich představ.

Samozřejmě. Jen prosím vyberte takové, které jsou ohleduplné k přírodě a 100% biologicky rozložitelné.

Nataša Foltánová


Máme svobodu a tím pádem i zodpovědnost měnit příběh světa. Nataši web o tom, jak krok za krokem tvořit a vyprávět náš Nový Příběh.